Projekt systemowy "Razem łatwiej" - aktualności
2014-12-29
"Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim” - podsumowanie
16 grudnia 2014 roku spotkaliśmy się z uczestnikami projektu, aby podsumować zrealizowane zadania.
2014-12-24
Podsumowanie projektu "Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim
Szanowni Państwo, odsyłamy do artykułu publikowanego przez tygodnik "Życie Pleszewa", w którym podsumowujemy projekt "Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim.
2014-12-09
"Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim” - kurs masażu klasycznego oraz kosmetycznego - relacja
28 listopada 2014 roku zakończyliśmy kolejne kursy podnoszące kwalifikacje w tegorocznej edycji projektu systemowego pn. "Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim”.
2014-12-03
"Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim” - kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej osób i mienia - relacja
19 listopada 2014 roku zakończyliśmy kolejny kurs podnoszący kwalifikacje w tegorocznej edycji projektu systemowego pn. "Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim”.
2014-11-25
"Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim” - kurs carvingu I stopnia - relacja
22 listopada 2014 roku zakończyliśmy kolejny kurs podnoszący kwalifikacje w tegorocznej edycji projektu systemowego pn. "Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim”.
2014-10-22
"Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim” - relacja
10 października 2014 roku zakończyliśmy pierwszy kurs podnoszący kwalifikacje w tegorocznej edycji projektu systemowego pn. "Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim”.
2014-10-22
Zaproszenie do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia pod nazwą „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu masażu klasycznego I stopnia oraz kursu kosmetycznego I stopnia w ramach projektu systemowego pn. „Razem łatwiej” – program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim”.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia pod nazwą „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu masażu klasycznego I stopnia oraz kursu kosmetycznego I stopnia w ramach projektu systemowego pn. „Razem łatwiej” – program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim".
2014-10-08
"Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim” - relacja
29 września 2014 roku zakończyliśmy drugą edycję warsztatów psychologicznych oraz doradztwa zawodowego w tegorocznej edycji projektu systemowego pn. "Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim”.
2014-10-06
Zaproszenie do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia pod nazwą „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu carvingu I stopnia w ramach projektu systemowego pn. „Razem łatwiej” – program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie, zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia pod nazwą Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu carvingu I stopnia w ramach projektu systemowego pn. „Razem łatwiej” – program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim.
2014-09-11
"Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim” - relacja
Od 16 sierpnia 2014 roku do 30 sierpnia 2014 roku odbywał się turnus rehabilitacyjny w Health Resort & Medical SPA Panorama Morska, ul. Uzdrowiskowa 15 w Jarosławcu.
2014-08-25
Zaproszenie do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia pod nazwą „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu komputerowego I stopnia dla uczestników projektu systemowego pn. „Razem Łatwiej”.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie, zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia pod nazwą „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu komputerowego I stopnia dla uczestników projektu systemowego pn. „Razem Łatwiej” - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim”, na warunkach określonych w niniejszej Specyfikacji zamówienia.
2014-08-22
Kolejny rok współpracy przy organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży szkolnej
Kolejny rok współpracowaliśmy przy organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży szkolnej, pochodzących z rodzin o niskich dochodach z terenu województwa wielkopolskiego w 2014 roku.
2014-08-22
Zaproszenie do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia pod nazwą „Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów psychologicznych oraz warsztatów doradztwa zawodowego dla uczestników projektu systemowego pn. "Razem łatwiej"
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie, zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia pod nazwą „Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów psychologicznych oraz warsztatów doradztwa zawodowego dla uczestników projektu systemowego pn. "Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim”, na warunkach określonych w niniejszej Specyfikacji zamówienia.
2014-08-11
"Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim” - relacja
Zajęcia oraz zakwaterowanie grupy miało miejsce w Ośrodku Wczasowym „Lazur”, ul. Promenada Słońca 7 w miejscowości Poddąbie.
2014-08-06
"Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim” - relacja
17 lipca 2014 roku zakończyliśmy pierwsze warsztaty w tegorocznej edycji projektu systemowego pn. "Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim”.
2014-07-29
Zaproszenie do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia pod nazwą „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu na kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej osób i mienia dla osób niepełnosprawnych”
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie, zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia pod nazwą „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu na kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej osób i mienia dla osób niepełnosprawnych w ramach projektu systemowego „Razem Łatwiej”, na warunkach określonych w niniejszej Specyfikacji zamówienia.
2014-06-30
Zaproszenie do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia pod nazwą „Zorganizowanie turnusu rehabilitacyjnego dla 30 osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów”
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie, zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia pod nazwą „Zorganizowanie turnusu rehabilitacyjnego dla 30 osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów”, na warunkach określonych w niniejszej Specyfikacji zamówienia.
2014-06-17
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów psychologicznych oraz warsztatów doradztwa zawodowego dla uczestników projektu systemowego pn. "Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim”
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie, zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia pod nazwą „Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów psychologicznych oraz warsztatów doradztwa zawodowego dla uczestników projektu systemowego pn. "Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim”, na warunkach określonych w niniejszej specyfikacji zamówienia.
2014-05-27
Ogłoszenie o zamówieniu w trybie przetargu nieograniczonego na "Zorganizowanie i przeprowadzenie grupowego wyjazdowego treningu kompetencji społecznych, warsztatów psychologicznych oraz terapii psychospołecznej rodzinnej dla 85 osób (rodziców i dzieci)".
Szanowni Państwo, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn. "Zorganizowanie i przeprowadzenie grupowego wyjazdowego treningu kompetencji społecznych, warsztatów psychologicznych oraz terapii psychospołecznej rodzinnej dla 85 osób (rodziców i dzieci)" w ramach projektu pn. Razem łatwiej - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim.
2013-12-31
Bezpłatne wsparcie dla osób niepełnosprawnych
Szanowni Państwo, odsyłamy do artykułu publikowanego przez tygodnik "Życie Pleszewa", w którym zapraszamy do rekrutacji na zajęcia aktywizujące w ramach projektu systemowego "Razem łatwiej".
2013-11-21
Najcenniejszą nagrodą jest uśmiech
Szanowni Państwo, odsyłamy do artykułów nt. rodzicielstwa zastępczego, które ukazały się w ramach kampanii informacyjnej prowadzonej przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.
2013-11-08
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu carvingu I stopnia w ramach projektu systemowego „Razem Łatwiej”
Szanowni Państwo, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn. Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu carvingu I stopnia w ramach projektu systemowego „Razem Łatwiej”.
2013-10-22
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Zorganizowanie i przeprowadzenie grupowego wyjazdowego treningu umiejętności i kompetencji społecznych dla 7 osób - uczestników projektu systemowego „Razem Łatwiej”
Szanowni Państwo, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn. „Zorganizowanie i przeprowadzenie grupowego wyjazdowego treningu umiejętności i kompetencji społecznych dla 7 osób - uczestników projektu systemowego „Razem Łatwiej”.
2013-10-16
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu kosmetycznego I stopnia, masażu klasycznego I stopnia oraz masażu kamieniami I stopnia dla uczestników projektu systemowego 'Razem Łatwiej' (modyfikacja - 2013-10-24)
Szanowni Państwo, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn. „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu kosmetycznego I stopnia, masażu klasycznego I stopnia oraz masażu kamieniami I stopnia dla uczestników projektu systemowego 'Razem Łatwiej'.
2013-10-09
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: "Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu operatora wózków jezdniowych z napędem silnikowym z wymianą butli gazowej dla osób niepełnosprawnych w ramach projektu systemowego „Razem Łatwiej”
Szanowni Państwo, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn. "Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu operatora wózków jezdniowych z napędem silnikowym z wymianą butli gazowej dla osób niepełnosprawnych w ramach projektu systemowego „Razem Łatwiej”.
2013-10-01
Realizacja projektu aktywizacji społeczno – zawodowej „Razem łatwiej”
Projekt „Razem łatwiej” to kompleksowe wsparcie dla 55 osób z terenu Powiatu Pleszewskiego w zakresie rehabilitacji zdrowotnej, społecznej i zawodowej.
2013-08-27
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu komputerowego I i II stopnia oraz kursu obsługi kasy fiskalnej dla uczestników projektu systemowego pn. „Razem Łatwiej”.
Szanowni Państwo, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn. „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu komputerowego I i II stopnia oraz kursu obsługi kasy fiskalnej dla uczestników projektu systemowego pn. „Razem Łatwiej”.
2013-08-19
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu „Pracownik ochrony osób i mienia” dla osób niepełnosprawnych w ramach programu systemowego „Razem Łatwiej”.
Szanowni Państwo, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn. Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu „Pracownik ochrony osób i mienia” dla osób niepełnosprawnych w ramach programu systemowego „Razem Łatwiej”.
2013-08-01
Ciąg dalszy wsparcia w ramach projektu „Razem łatwiej”
Cieszymy się, że ostatnia edycja projektu „Razem łatwiej – program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim” przewidzianego do realizacji w 2013 roku przyciągnęła jeszcze więcej osób zainteresowanych.
2013-07-31
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Kurs prawa jazdy kategorii B dla – uczestników projektu systemowego „Razem Łatwiej – program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim”.
Szanowni Państwo, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn. „Kurs prawa jazdy kategorii B dla – uczestników projektu systemowego „Razem Łatwiej – program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim”.
2013-07-23
Ogłoszenie o zamówieniu w trybie przetargu nieograniczonego na "Zorganizowanie turnusu rehabilitacyjnego dla 37 osób niepełnosprawnych i ich opiekunów".
Szanowni Państwo, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn. "Zorganizowanie turnusu rehabilitacyjnego dla 37 osób niepełnosprawnych i ich opiekunów" w ramach projektu systemowego realizowanego przez tutejsze Centrum.
2013-07-19
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: Warsztaty spółdzielczości socjalnej dla uczestników projektu systemowego pn. "Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim”
Szanowni Państwo, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn. "Warsztaty spółdzielczości socjalnej" w ramach projektu systemowego realizowanego przez tutejsze Centrum.
2013-07-09
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: "Usługa tłumaczeń w zakresie języka migowego" w ramach projektu systemowego realizowanego przez tutejsze Centrum.
Szanowni Państwo, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn. "Usługa tłumaczeń w zakresie języka migowego" w ramach projektu systemowego realizowanego przez tutejsze Centrum.
2013-06-28
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OERTY: „Warsztaty psychologiczne dla uczestników projektu systemowego pn. "Razem łatwiej"
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Warsztaty psychologiczne dla uczestników projektu systemowego pn. "Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim”
2013-04-30
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OERTY: USŁUGA ZAKWATEROWANIA I WYŻYWIENIA
„Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Zorganizowanie pobytu – zakwaterowania i wyżywienia dla 15 osób – wychowanków rodzin pieczy zastępczej oraz ich opiekunów”.
2013-01-28
Zaproszenie dp do udziału w projekcie pn. „Razem łatwiej” - realizowanym w 2013 roku
Zapraszamy do udziału w ostatniej już edycji projektu „Razem łatwiej – program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim” przewidzianego do realizacji w 2013 roku przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII , Działanie 7.1, Poddziałanie 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie.
2012-11-15
Kilka uwag o tegorocznej edycji „Razem łatwiej”
Jedną z metod pracy socjalnej realizowanej przez kadrę Powiatowego Centrum jest aktywna integracja i aktywizowanie osób, które z różnych względów nie potrafią w sposób samodzielny funkcjonować, czy to na polu zawodowym, czy też zdrowotnym, a nawet społecznym.
2012-12-07
„Z ludźmi, dla ludzi i poprzez ludzi czyli kilka uwag o pracy socjalnej”
Dnia 21 listopada br odbyła się uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.
2012-11-07
„Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Zorganizowanie grupowego wyjazdowego treningu umiejętności i kompetencji społecznych dla 5 osób z dysfunkcją słuchu”.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania pn: „Zorganizowanie grupowego wyjazdowego treningu umiejętności i kompetencji społecznych dla 5 osób z dysfunkcją słuchu”.
2012-10-18
„Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Kurs carvingu I stopnia – dla początkujących II”
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania pn: „Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Kurs carvingu I stopnia – dla początkujących II”.
2012-09-21
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Kurs komputerowy oraz kurs obsługi kasy fiskalnej II”
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania pn: „Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Kurs komputerowy oraz kurs obsługi kasy fiskalnej II”.
2012-07-13
Ogłoszenie o zamówieniu w trybie przetargu nieograniczonego na "Przeprowadzenie dwóch turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów".
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia oferty na "Przeprowadzenie dwóch turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów".
2012-07-10
„Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Zorganizowanie grupowego wyjazdowego treningu umiejętności i kompetencji społecznych dla 5 osób z dysfunkcją słuchu”.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania pn: „Zorganizowanie grupowego wyjazdowego treningu umiejętności i kompetencji społecznych dla 5 osób z dysfunkcją słuchu”.
2012-06-24
„Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Zorganizowanie grupowego wyjazdowego treningu umiejętności i kompetencji społecznych dla 5 osób z dysfunkcją słuchu”.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania pn: „Zorganizowanie grupowego wyjazdowego treningu umiejętności i kompetencji społecznych dla 5 osób z dysfunkcją słuchu”.
2012-06-12
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej - wykonanie zadania pn: „Kurs prawa jazdy kategorii C dla 2 osób – wychowanków pieczy zastępczej”
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania pn: „Kurs prawa jazdy kategorii C dla 2 osób – wychowanków pieczy zastępczej”
2012-06-12
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej - wykonanie zadania pn: „Kurs prawa jazdy kategorii B dla 9 osób – wychowanków rodzin z pieczy zastępczej”
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania pn: „Kurs prawa jazdy kategorii B dla 9 osób – wychowanków rodzin z pieczy zastępczej”
2012-05-15
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej - wykonanie zadania pn: „Warsztaty psychologiczne dla uczestników projektu systemowego pn. "Razem łatwiej"
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania pn: „Warsztaty psychologiczne dla uczestników projektu systemowego pn. "Razem łatwiej" - program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim
2012-05-10
„Drugie zaproszenie do złożenia propozycji cenowej - wykonanie zadania pn: „Kurs prawa jazdy kategorii B dla jednej osoby z dysfunkcją narządu słuchu”
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania pn: „Kurs prawa jazdy kategorii B dla jednej osoby z dysfunkcją narządu słuchu”
2012-05-10
„Drugie zaproszenie do złożenia propozycji cenowej - wykonanie zadania pn: „Kurs prawa jazdy kategorii C dla osób z dysfunkcją narządu słuchu”
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania pn: „Kurs prawa jazdy kategorii C dla osób z dysfunkcją narządu słuchu”
2012-04-19
„Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej - wykonanie zadania pn: „Kurs prawa jazdy kategorii B dla jednej osoby z dysfunkcją narządu słuchu”
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania pn: „Kurs prawa jazdy kategorii B dla jednej osoby z dysfunkcją narządu słuchu”
2012-04-19
Zaproszenie do składania ofert na usługę tłumaczeń migowych dla uczestników projektu systemowego
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do składania ofert na usługę tłumaczeń migowych dla uczestników projektu systemowego.
2012-04-19
„Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Kurs komputerowy oraz kurs obsługi kasy fiskalnej”
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania: „Kurs komputerowy oraz kurs obsługi kasy fiskalnej”
2012-04-19
„Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej - wykonanie zadania pn: „Kurs prawa jazdy kategorii C dla osób z dysfunkcją narządu słuchu”
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania pn: „Kurs prawa jazdy kategorii C dla osób z dysfunkcją narządu słuchu”
2012-02-27
Zaproszenie dp do udziału w projekcie pn. „Razem łatwiej” - realizowanym w 2012 roku
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu pleszewskiego do udziału w projekcie pn. „Razem łatwiej” – program aktywizacji zawodowej i społecznej w Powiecie Pleszewskim współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanym w 2012 roku.
2011-12-23
Podsumowanie projektu „Razem łatwiej”
22 grudnia odbyło się spotkanie podsumowujące projekt systemowy realizowany w roku 2011.
2011-11-10
Projekt systemowy – edycja 2011
Tegoroczna edycja projektu dobiega końca. 39 osób niepełnosprawnych będących klientami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie otrzymało wsparcie w różnych formach.
2011-11-03
Działania o charakterze środowiskowym w ramach projektu systemowego – „Noc w muzeum”
Tegoroczna edycja działań środowiskowych związana jest z kampanią na rzecz właściwego postrzegania osób niepełnosprawnych intelektualnie.
2011-10-17
„Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej - kurs obsługi kas fiskalnych
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. kurs obsługi kas fiskalnych.
2011-09-23
„Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej - wykonanie fotografii uczestników projektu podczas warsztatów teatralnych w terminie 11-14 października 2011 i organizacja wystawy fotograficznej (listopad 2011)”
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do złożenia propozycji cenowej na wykonanie zadania - wykonanie fotografii uczestników projektu podczas warsztatów teatralnych w terminie 11-14 października 2011 i organizacja wystawy fotograficznej (listopad 2011) .
2011-09-23
Zaproszenie do składania ofert na realizację zadania pn. organizacja przewozu osób.
Oferty należy przygotować w oparciu o zaproszenie do składania propozycji cenowej.
2011-08-19
Zaproszenie do składania ofert na realizację zadania pn. organizacja przewozu osób.
Oferty należy przygotować w oparciu o zaproszenie do składania propozycji cenowej.
2011-08-19
Zaproszenie do składania ofert na zakup materiałów do zajęć dla uczestników projektu aktywizacji zawodowej i społecznej.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do składania ofert na zakup materiałów do zajęć dla uczestników projektu aktywizacji zawodowej i społecznej.
2011-07-15
Zaproszenie do składania ofert na realizację zadania pn. Trening kompetencji i umiejętności społecznych.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. Trening kompetencji i umiejętności społecznych.
2011-07-15
Zaproszenie do składania ofert na realizację zadania pn. kurs fotografii i obróbki cyfrowej.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. kurs fotografii i obróbki cyfrowej.
2011-07-15
Zaproszenie do składania ofert na realizację zadania pn. kurs profesjonalnego sprzątania.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. kurs profesjonalnego sprzątania.
2011-07-15
Zaproszenie do składania ofert na realizację zadania pn. kurs małej gastronomii.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. kurs małej gastronomii.
2011-07-15
Zaproszenie do składania ofert na realizację zadania pn. kurs komputerowy podstawowego stopnia.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. kurs komputerowy podstawowego stopnia.
2011-07-15
Zaproszenie do złożenia oferty cenowej - szkolenie z zakresu spółdzielczości socjalnej
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. szkolenie z zakresu spółdzielczości socjalnej.
2011-06-21
Zaproszenie do złożenia oferty cenowej
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do składania ofert na ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz OC dla uczestników realizowanego przez Centrum projektu.
2011-06-16
Zaproszenie do złożenia oferty cenowej
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. organizacja przewozu osób.
2011-03-21
Rekrutacja do projektu „Razem łatwiej” rozpoczęta
Zapraszamy do udziału w programie aktywizacji zawodowej i społecznej. To już czwarta edycja naszego projektu.
2010-12-22
„Pleszewski Klub Amazonki”
Serdecznie zapraszamy do lektury prezentującej działalność Pleszewskiego Klubu „Amazonek” w zakresie profilaktyki raka piersi oraz wsparcia osób dotkniętych chorobą.
2010-12-22
III edycja projektu „Razem łatwiej” zakończona
30 listopada zakończyliśmy tegoroczny projekt.
2010-12-22
WARSZTATY RELAKSACYJNE
Warsztaty relaksacyjne to nasz zupełnie nowy i unikatowy element projektu „Razem łatwiej”, dotychczas nierealizowany.
2010-11-16
Wykład nt. „KOMUNIKACJA – ASERTYWNOŚĆ – STRES – rozwój kompetencji społecznych”
Dnia 16 listopada br odbył się wykład z psychologiem – Moniką Smólską.
2010-10-25
Warsztaty dietetyczne
W projekcie skupiamy się nie tylko na aktywizacji zawodowej i aspektach rynku pracy, czy też funkcjonowaniu społecznym.
2010-10-25
„ABC działalności gospodarczej”
Uczestnicy projektu zakończyli cykl szkoleniowy, którego celem jest przygotowanie do rozpoczęcia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz pozyskania dotacji finansowej na uruchomienie działalności.
2010-10-22
TURNUS REHABILITACYJNY W USTCE
10 września 2010 z Ośrodka Rehabilitacyjnego „Włókniarz” w Ustce wróciła grupa kuracjuszy-uczestników projektu.
2010-10-04
WARSZTATY WIZAŻU i autokreacji
W ramach programu aktywizacji zawodowej i społecznej „Razem łatwiej” zorganizowane zostały warsztaty, których celem było wzmocnienie poczucia własnej wartości uczestniczek projektu oraz realistycznego postrzegania własnej osoby poprzez naukę świadomego kierowania wizerunkiem.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską