Działania dla młodzieży

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 września 2017

Szanowni Państwo,

w imieniu Klubów Aktywności Rozmaitych w powiecie pleszewskim zapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat na seans filmu "Oczy Julii", w ramach Kameralnego Kina Plenerowego. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Pleszew oraz Domem Kultury w Pleszewie.

Projekcja filmu pt. Oczy Julii odbędzie się w najbliższy piątek, tj.29.09.2017 na płycie rynku w Pleszewie w godz.19.30-21.30. Więcej informacji na plakacie.

Natomiast w sobotę, tj.30.09.2017 zapraszamy do Dobrzycy na warsztaty malunku artystycznego. Na terenie GCK w Dobrzycy w godz.8.00-20.00 będzie tworzony mural (wzór w załączeniu) we współpracy młodzieży z Fundacją Street Light.

Dziś odbędą się 2 warsztaty pt."Młody Robotyk", podczas których wychowankowie rodzin zastępczych i Domu Dziecka/Pogotowia Opiekuńczego w Pleszewie będą programować i projektować w oparciu o klocki z oprogramowaniem Lego Mindstorms - nauka poprzez zabawę. Zajęcia te uczą współpracy i twórczego rozwiązywania problemów, jak i pobudzają kreatywność.

Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na Fb: @KARnet.mlodziez oraz zachęcamy do promowania naszych działań dla młodzieży. Z początkiem października dostępny będzie nowy harmonogram zajęć w Klubach Aktywności Rozmaitych w powiecie pleszewskim.

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie
Data utworzenia:2017-09-27
Data publikacji:2017-09-27
Osoba sporządzająca dokument:Główny Redaktor BIP
Osoba wprowadzająca dokument:Dorota Olejniczak
Liczba odwiedzin:2797